Liderlik

Doğru Cevap Genel Merkez olarak klasik yönetim biçimlerini değil, empati kuran, paylaşımcı ve ortak aklın değerini kabul eden çağdaş yönetim anlayışı ile hareket ederiz.

Bilimsellik

Bilişim teknolojilerinin getirmiş olduğu çağdaş ve hibrit eğitim sistemlerini yakından takip ederiz. Öğrencilerimizin doğru bilgiye ulaşmasında en kolay ve bilimsel metodları uygularız.

Sürdürülebilirlik

Geçmişin birikimini geleceğe aktarmada en etkin yol güncel kalabilmektir.Doğru Cevap olarak farklılıkları fırsat bilip alışılagelmiş uygulamalar yerine yenilikçi ve modüler uygulamaları hayata geçiririz.

Yenilikçilik

Doğru Cevap’ta inavosyon olmazsa olmazımızdır. Öğretim teknik ve metodlarının her geçen sene yenilendiği gibi bizde AR-GE’ye büyük yatırımlar yapmakta ve öğrencilerimize en mükemmel öğretim uygulamalarını hayata geçirmekteyiz.

Güvenilirlik

Biz öğrencilerimizi bilimsel ve somut veriler ışığında sınavlara hazırlamakta ve gelişmelerini takip etmekteyiz. Doğru Cevap’ta hiçbir başarı tesadüf eseri oluşmadığı için veli ve öğrenciler nezdinde güvenilirliğimiz her sene tescillenmektedir.

LOGO KULLANIMI

Kurumsal logo kullanımı ve renkler için dosyaya göz atabilirsiniz.

KURUMSAL MATERYALLER

Kartvizitler, dosyalıklar mail imzaları gibi kurumsal materyaller için dosyaya göz atabilirsiniz.

KURUMSAL UYGULAMALAR

Masa bayrağı, roll-up, araç giydirmeleri, kıyafetler, gazete dergi ilanları, Atatürk Köşesi, raket, billboard uygulamaları için dosyaya göz atabilirsiniz.

PROMOSYON ÜRÜNLERİ

Kurumsal promosyon ürünlerinin standartları için dosyaya göz atabilirsiniz.

BİZE
SORUN