Neden Doğru Cevap?

Türkiye’nin ilk ulusal kurs markası olan “Doğru Cevap” çatısı altında olmanın avantajları,
yatırımcısına kısa sürede hem maddi kazanç hem de prestij sağlar.

Marka bilinirliği

Doğru Cevap Eğitim Kurumları Türkiye’nin hemen her bölgesinde şubeleri olan güçlü bir eğitim ağına sahiptir. Öğrenen bir organizasyon olarak kendini sürekli geliştiren, yenileyen ve yeniliği tüm paydaşları ile paylaşarak büyümeyi ve ilerlemeyi prensip edinmiştir.

Rekabet

Güven verici bir marka ile yola çıkmak ismi bilinmeyen bir markaya kıyasla çok daha hızlı bir şekilde hedef kitlenize ulaşmanıza yardımcı olurken rakipleriniz arasında da hızla yükselmenize yardımcı olur.

Knowhow

Doğru Cevap Eğitim Kurumları bilgi, birikim ve işletme yöntemini şubeleri ile paylaşarak ihtiyaç duyulan danışmanlık hizmetine kesintisiz erişim sağlar.

Maliyet

Güçlü bir markanın çatısı altında ilerlemek kurumunuza bütçeleme ve mali planlama desteği ile yayın, ekipman, reklam ve insan kaynakları maliyetlerinde ciddi bir tasarruf sağlar.

Tecrübe ve birikim

Yılların eğitim tecrübesi ile Türkiye’nin en büyük ve köklü kurs ağıyla bugüne kadar sayısız insan yetiştiren Doğru Cevap Kursları, ulusal sınavlara hazırlama yanında okul derslerine katkı ders destek ve okul sınavlarına hazırlık çalışmalarını başarılı bir şekilde yürüten bir kurumdur. Doğru Cevap Eğitim Kurumları, 2022 Ocak itibariyle 50’nin üstüne kurum, 1000’e yakın çalışan ve 10.000 öğrencisi ile Türkiye’nin önde gelen zincir eğitim kurumlarından biri durumundadır.

Birlikte Büyüyelim

Franchise başvurunuz için aşağıdaki formu doldurarak bizimle iletişim bilgilerinizi paylaşmanız yeterli.