Franchising

Okur, Öğrenir, Öğretir, Gelişir, Geliştirir... Öğrencinin yanında, öğrenci için çalışır; aydınlık yarınlar için mücadeleyi asla bırakmaz. Siz de ailemize katılın!


MARKA BİLİNCİ

Doğru Cevap, bu kültür içerisinden çıkmış ve kısa sürede Edirne’den Kars’a kadar Anadolu’nun dört bir yanında kabul görmüş, klasik franchising anlayışı dışında hareket eden ve her mensubunu bu kocaman ailenin bir ferdi olarak gören dinamik bir markadır.


İNOVATİF YAPI VE FARKIMIZ

Doğru Cevap’ta genel merkez ile şubelerin birbirinden farkı yoktur. Her türlü adım atılırken, bu adımların şubelere katkıları mutlaka hesap edilir ve Doğru Cevap şubelerinin her anlamda geliştirilmesi amaçlanır.

“Genel merkez şubelerin, şubeler de genel merkezindir.” anlayışı ile hareket edilir. Hem şehir merkezlerindeki şubeler, hem de Anadolu’nun en ücra köşelerindeki şubelerimiz yılda birkaç kez ziyaret edilip her anlamda kurumlarımıza rehberlik yapılır ve kurumlarımızın gelişimine öneli katkılar sağlanır.


GÜVEN

Franchising sistemimizin temelinde “güven” vardır. Karşılıklı güvene dayalı iletişimimizin Doğru Cevap ailesi olarak hepimizi güzel yarınlara taşıyacağına inanıyoruz. Bizler başarıya ulaşmak için çaba gösteren tüm öğrencilerimiz, velilerimiz, idarecilerimiz, kurucularımız ve genel merkezimiz olarak büyük bir aileyiz.


YAYINLARIMIZ

Değişen sınav sistemlerine, müfredata hızla adapte olarak öğrencilerimizin yollarına devam etmelerini sağlamak ilk ve en önemli hedefimizdir. DC Yayınları, gerek sınav gruplarında gerekse ara sınıflarda oldukça zengin, kaliteli, MEB ve ÖSYM standartlarına uygun yayın çeşitliliğine sahiptir. Her ders için zengin dijital kaynak, video, sunum, ders anlatımı ve akıllı içerikler öğrencilerimizin ve öğretmenlerimizin hizmetindedir.


Detaylı Bilgi ve Başvuru İçin:

Doğru Cevap Etüt Eğitim Merkezi-Özel Öğretim Kursu
Mahmut Demirelli
İcra Kurulu Üyesi
0216 390 10 55
mahmutdemirelli@dogrucevap.com.tr

Doğru Cevap Koleji
Adem İriç
İcra Kurulu Üyesi
0216 390 10 55
ademiric@dogrucevap.com.tr